Bądź modna i noś kardigan!

Jeśli miałoby się ci pokazać najbardziej praktyczną część garderoby w swojej szafie, to zapewne natychmiast wskazałabyś kardigan. Pasuje do wszystkiego. Wolno ci wciągnąć go do sukienki, inspirująco uatrakcyjni małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek perfekcyjnie pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być czymś nieuniknionym. Najświetniej wypadają oczywiście te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie powiedział, że zarazem będą mogły w zasadzie na topie.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i przede wszystkim gładka faktura – takie kardigany ostatnio zaczynają dominować w sklepach. A jednak okazuje się, iż w ofercie coraz częściej spostrzega bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już związku z prezencją pensjonarki, wręcz inaczej. Zdołasz poczuć się w nim naprawdę uwodzicielsko jako kobieta, szczególnie, iż na rynek wkraczają takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj powinno się jednak zachować ostrożność. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobnej figury panie mogą zdecydować się na szerokie fasony, ogromne sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe oraz puchate. Kobiety o większych kształtach piękniej będą prezentować się w przedłużanych modelach, ale urozmaiconych na przykład niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które masz możliwość mieć w szafie. I nadal jest szalenie modny. Wypróbuj także kardigany o przedłużanym przodzie, które sprawią, że twoja sylwetka będzie wyglądała na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: