Kardigan - dla tych, co chcą być na topie

Jeśli wypadałoby ci pokazać najbardziej przydatną część garderoby w swojej szafie, to na bank bez wahania wytypowałaś kardigan. Pasuje do wszystkiego. Wolno ci wciągnąć go do sukienki, intrygująco wzbogaci klasyk jakim jest mała czarna, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego perfekcyjnie pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być czymś nieuniknionym. Najlepiej sprawdzają się oczywiście te najbardziej uniwersalne, jednakże nikt nie powiedział, że przy okazji mogą być po prostu supermodne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – takowe kardigany w ostatnimi czasy dominują w sklepach. A niemniej jednak wychodzi na jaw, iż w wśród ofert coraz z większą częstotliwością spostrzega bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz inaczej. Możesz poczuć się w nim naprawdę uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, że na rynek wkraczają takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednak zachować ostrożność. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobnej figury damy mogą skusić się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę i włóczkę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe i puchate. Kobiety o znacznych kształtach lepiej będą wyglądać w przedłużanych modelach, lecz uatrakcyjnionych choćby ciekawym rękawem czy wzorem. Świetnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które zdołasz posiadać w szafie. I nadal jest niewiarygodnie modny. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: