Kardigan, tego potrzebujesz, by być modną tej jesieni

Jeśli wypadałoby ci pokazać najbardziej praktyczną rzecz w swej szafie, to na bank bez wahania wytypowałaś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Wolno ci założyć go do sukienki, inspirująco wzbogaci klasyk jakim jest mała czarna, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek idealnie dopasowuje się do jeansów. kardigany w naszych szafach są czymś nieuniknionym. Najlepiej wypadają bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie powiedział, iż zarazem będą mogły w rzeczy samej supermodne.

Ciemne kolory, proste stylizacje i szczególnie gładka faktura – takie kardigany w ostatnimi czasy przeważają w sklepach. A tak czy siak prawdą jest, iż w ofercie coraz częściej da się dostrzec bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz przeciwnie. Możesz poczuć się w nim niezwykle uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, iż na rynek wkraczają takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednakże być ostrożnym. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Nie o dużej masie ciała panie mogą zdecydować się na szerokie fasony, ogromne sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o znacznych kształtach świetniej będą prezentować się w przedłużanych fasonach, ale urozmaiconych na przykład ciekawym rękawem czy wzorem. Dobrze sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które będziesz mogła posiadać w szafie. I nadal jest szalenie modny. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądała na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: