Kardigan, tego potrzebujesz, by być modną tej jesieni

Jeśli należałoby ci wskazać najbardziej przydatną część garderoby w swojej szafie, to z pewnością natychmiast wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Zdołasz założyć go do sukienki, intrygująco wzbogaci małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a ponadto bardzo dobrze pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być czymś nieuniknionym. Najlepiej wypadają bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie napomina, iż przy okazji mogą być w zasadzie totalnie modne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i przede wszystkim gładka faktura – takie kardigany ostatnio zaczynają dominować w sklepach. A niemniej jednak okazuje się, iż w ofercie coraz częściej da się dostrzec bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z prezencją pensjonarki, wręcz przeciwnie. Dasz radę poczuć się w nim naprawdę kobieco, zwłaszcza, że na rynek pojawiają się takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz niebanalnych wzorach.

Tutaj lepiej będzie jednak być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Nie o dużej masie ciała damy mogą zdecydować się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę oraz włóczkę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe i puchate.

Panie o większych kształtach świetniej będą wyglądać w przedłużanych opcjach, lecz urozmaiconych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Dobrze sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które masz możliwość mieć w szafie. I wciąż jest szalenie modny. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądała na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: