Kardigany dla każdego - zaszalej na jesień

Jeśli należałoby ci podać najbardziej przydatną rzecz w swojej szafie, to na bank natychmiast wskazałabyś kardigan. Pasuje do wszystkiego. Wolno ci założyć go do sukienki, inspirująco wzbogaci małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego perfekcyjnie pasuje do jeansów. kardigany w naszych szafach bywają koniecznością. Wyśmienicie wypadają bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie wspomni, iż zarazem będą mogły w rzeczy samej totalnie modne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i przede wszystkim gładka faktura – tego typu kardigany w ostatnimi czasy zaczynają dominować w sklepach. A tak czy owak prawdą jest, że w ofercie coraz z większą częstotliwością spostrzega bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz inaczej. Dasz radę poczuć się w nim naprawdę uwodzicielsko jako kobieta, szczególnie, iż na rynek wchodzą takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj powinno się jednakże być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Nie o dużej masie ciała panie mogą zdecydować się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe oraz puchate. Kobiety o znacznych kształtach lepiej będą wyglądać w przedłużanych fasonach, lecz urozmaiconych choćby ciekawym rękawem czy wzorem. Genialnie sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które będziesz mogła zamieścić w szafie. I nadal jest szalenie na szczycie hitów mody. Wypróbuj także kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: