Moda na jesień - tylko kardigan!

Jeśli przyszłoby ci pokazać najbardziej praktyczną rzecz w swej szafie, to pewnie odruchowo niemal wskazałabyś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Będziesz mogła założyć go do sukienki, intrygująco uatrakcyjni klasyk jakim jest mała czarna, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek bardzo dobrze dopasowuje się do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach bywają czymś koniecznym. Najlepiej wypadają oczywiście te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie napomina, iż zarazem będą mogły po prostu supermodne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – tego typu kardigany w ostatnimi czasy zaczynają dominować w sklepach. A niemniej jednak okazuje się, iż w wśród ofert coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z lookiem pensjonarki, wręcz inaczej. Dasz radę poczuć się w nim naprawdę kobieco, zwłaszcza, że na rynek pojawiają się takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i wyjątkowych wzorach.

Tutaj należy jednakże być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Nie o dużej masie ciała panie mogą zdecydować się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę oraz włóczkę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe i puchate. Kobiety o większych kształtach lepiej będą prezentować się w przedłużanych opcjach, ale urozmaiconych na przykład ciekawym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które masz możliwość posiadać w szafie. I nadal jest totalnie modny. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: