Moda na jesień - tylko kardigan!

Jeśli przyszłoby ci pokazać najbardziej przydatną część garderoby w swej szafie, to zapewne bez wahania wytypowałaś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Wolno ci wciągnąć go do sukienki, ciekawie wzbogaci małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego bardzo dobrze dopasowuje się do jeansów. kardigany w naszych szafach są koniecznością. Wyśmienicie sprawdzają się zdecydowanie te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie mówi, że przy okazji będą mogły w zasadzie na topie.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – takowe kardigany w ostatnimi czasy zaczynają dominować w sklepach. A tak czy siak wychodzi na jaw, że w ofercie coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne części garderoby. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz inaczej. Możesz poczuć się w nim niezwykle kobieco, szczególnie, że na rynek wkraczają takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj należy jednak zachować ostrożność. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobne przedstawicielki płci pięknej mogą zdecydować się na szerokie fasony, ogromne sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które zdają się być grube, ciepłe i puchate.

Panie o większych kształtach lepiej będą prezentować się w przedłużanych opcjach, ale urozmaiconych przykładowo niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które zdołasz posiadać w szafie. I wciąż jest szalenie modny. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które sprawią, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: