Myjnia z dojazdem do klienta

Nowatorską technologią, która zastępuje zwykłe techniki mycia samochodu jest mycie przy wykorzystywaniu suchej pary. Sucha para zużywa około 5 % wody, dlatego również nie jest potrzebna instalacja do odpływu ścieków, tym samym potwierdzenia na instalacje. Urządzenia parowe są mobilne oraz umożliwiają na uruchomienie usługi z dojazdem do drugiego człowieka.

Jest to usługa rzadka, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się na naszym rynku. W ramach aktywności mamy możliwość obsługiwać firmy posiadające flotę samochodową, komisy samochodowe, wypożyczalnie czy też odbiorców poszczególnych chcących umyć samochód na swej posesji. Przy pomocy przyrządów parowych świadczyć mamy możliwość również wiele innych usług czyszczenia i dezynfekcji. Jakież płyną korzyści z takiego typu myjni? Jest to m.in. brak pozwoleń tzn. myjnia parowa nie generuje ścieków czyli nie musimy starać się o pozwolenia wodno-prawne ani martwić się o instalacje normatywne dla myjni wodnych. Mobilność to podstawa.

Poprzez bezpośrednie dotarcie do klienta, myjnia mobilna powiększa przewagę konkurencyjną oraz pozwala na łatwiejszą odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Myjnie mobilne oferują ogromną gamę usług. Nie musimy się ograniczać tylko do oczyszczania samochodów, dzięki czemu zwiększymy profity swojej firmy a także ograniczymy sezonowość. W aktualnych czasach niezwykle ważna jest ekologia. Dzięki niskiemu użyciem wody mobilna myjnia parowa jest niebywale przychylna dla środowiska. Myjnia parowa dociera do ciężko osiągalnych zakamarków. W związku z tym, że użycie wody jest nieznaczne jesteśmy w stanie nią czyścić także elementy takie jak silnik, albo układy elektroniczne pojazdu.

Dzięki mobilności myjni parowej, jesteśmy w stanie być tam gdzie klient owego pragnie, w wybranej przez niego lokacie. Zlecenia są osiągalne dla odbiorców pojedynczych a także posiadaczy większej liczebności wozów, np. firm transportowych.Powiązane słowa: