Najmodniejsze kardigany na jesień

Jeśli należałoby ci wskazać najbardziej przydatną część garderoby w swojej szafie, to zapewne natychmiast wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Będziesz mogła założyć go do sukienki, ciekawie uatrakcyjni małą czarną, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek idealnie dopasowuje się do jeansów. kardigany w naszych szafach są koniecznością. Wyśmienicie wypadają bezdyskusyjnie te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie wspomni, że przy okazji będą mogły w rzeczy samej supermodne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i szczególnie gładka faktura – takowe kardigany ostatnio przeważają w sklepach. A tak czy owak okazuje się, że w wśród ofert coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz odwrotnie. Dasz radę poczuć się w nim niezwykle kobieco, szczególnie, iż na rynek wchodzą takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz niebanalnych wzorach.

Tutaj należy jednak zachować ostrożność. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobne damy mogą skusić się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe i puchate. Kobiety o większych kształtach lepiej będą wyglądać w przedłużanych fasonach, lecz uatrakcyjnionych przykładowo ciekawym rękawem czy wzorem. Dobrze sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które możesz mieć w szafie. I wciąż jest niewiarygodnie na szczycie hitów mody. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: