Najmodniejsze kardigany na jesień

Jeśli należałoby ci podać najbardziej przydatną rzecz w swojej szafie, to z pewnością bez wahania wybrałabyś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Wolno ci wciągnąć go do sukienki, ciekawie uzupełni małą czarną, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego bardzo dobrze pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być czymś koniecznym. Wyśmienicie sprawdzają się bezdyskusyjnie te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie wspomni, iż zarazem będą mogły w zasadzie na topie.

Ciemne kolory, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – tego typu kardigany w ostatnimi czasy przeważają w sklepach. A tak czy siak okazuje się, że w ofercie coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz przeciwnie. Zdołasz poczuć się w nim niezwykle kobieco, szczególnie, iż na rynek wchodzą takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj lepiej będzie jednak być ostrożnym. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobne damy mogą zdecydować się na szerokie fasony, ogromne sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o znacznych kształtach lepiej będą wyglądać w przedłużanych modelach, ale uatrakcyjnionych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które zdołasz mieć w szafie. I nadal jest niewiarygodnie modny. Wypróbuj także kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: