Najmodniejsze kardigany na jesień

Jeśli należałoby ci pokazać najbardziej przydatną część garderoby w swej szafie, to na bank natychmiast wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Wolno ci założyć go do sukienki, ciekawie uatrakcyjni małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego perfekcyjnie pasuje do jeansów. kardigany w naszych szafach są koniecznością. Najlepiej wypadają oczywiście te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie napomina, że przy okazji mogą być po prostu supermodne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – takie kardigany w ostatnimi czasy zaczynają dominować w sklepach. A tak czy siak prawdą jest, iż w wśród ofert coraz częściej spostrzega bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już związku z prezencją pensjonarki, wręcz inaczej. Dasz radę poczuć się w nim niezwykle uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, że na rynek wchodzą takie w naprawdę odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj powinno się jednak być ostrożnym. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Nie o dużej masie ciała przedstawicielki płci pięknej mogą zdecydować się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę oraz włóczkę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe i puchate.

Panie o większych kształtach piękniej będą prezentować się w przedłużanych opcjach, ale ubogaconych przykładowo ciekawym rękawem czy wzorem. Dobrze wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które masz możliwość posiadać w szafie. I nadal jest szalenie na szczycie hitów mody. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądała na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: