Najmodniejsze kardigany na jesień

Jeśli należałoby ci podać najbardziej praktyczną rzecz w swej szafie, to pewnie odruchowo niemal wybrałabyś kardigan. Pasuje do wszystkiego. Zdołasz wciągnąć go do sukienki, ciekawie uzupełni małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego idealnie dopasowuje się do jeansów. kardigany w naszych szafach są czymś koniecznym. Wyśmienicie sprawdzają się bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie mówi, iż zarazem będą mogły po prostu na topie.

Ciemne kolory, proste stylizacje i przede wszystkim gładka faktura – takowe kardigany ostatnio przeważają w sklepach. A tak czy owak wychodzi na jaw, że w ofercie coraz częściej da się dostrzec bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już związku z lookiem pensjonarki, wręcz inaczej. Możesz poczuć się w nim naprawdę kobieco, zwłaszcza, że na rynek wchodzą takie w naprawdę odważnych, głębokich kolorach oraz niebanalnych wzorach.

Tutaj trzeba jednakże zachować ostrożność. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobne przedstawicielki płci pięknej mogą skusić się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe oraz puchate. Kobiety o znacznych kształtach świetniej będą prezentować się w przedłużanych fasonach, lecz urozmaiconych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które zdołasz posiadać w szafie. I nadal jest totalnie na szczycie hitów mody. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: