Podążaj za modą na jesień - kup kardigan

Jeśli należałoby ci podać najbardziej praktyczną część garderoby w swej szafie, to pewnie bez wahania wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Zdołasz założyć go do sukienki, intrygująco uatrakcyjni małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek perfekcyjnie pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach są czymś koniecznym. Najlepiej sprawdzają się bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, jednakże nikt nie wspomni, że zarazem będą mogły w zasadzie supermodne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – takie kardigany ostatnio dominują w sklepach. A jednakże prawdą jest, że w ofercie coraz z większą częstotliwością da się dostrzec bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z wyglądem pensjonarki, wręcz przeciwnie. Zdołasz poczuć się w nim mega uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, że na rynek pojawiają się takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednakże zachować ostrożność. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobnej figury przedstawicielki płci pięknej mogą zdecydować się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę i włóczkę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o znacznych kształtach lepiej będą prezentować się w przedłużanych modelach, lecz uatrakcyjnionych na przykład ciekawym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które możesz posiadać w szafie. I wciąż jest niewiarygodnie modny. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które sprawią, że twoja sylwetka będzie wyglądała na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: