Sumerowie i ich planeta Nibiru

Wiele spekulacji i sporo dowodów mówi nam iż w naszym układzie słonecznym egzystuje jeszcze jedna niezauważalna planeta - Nibiru.

Nibiru ma być prawie cztery razy ogromniejsza od ziemi i emituje czerwono złote światło, przez co może przypominać z ziemi kolejne słońce. Podejrzewa się że planeta okazuje się gazowym olbrzymem jednak niektóre starożytne zapiski demonstrują że jest na niej życie i to właśnie z tej planety według starożytnych ludów Sumerów pochodzą z owej planetu kiedy przelatywała w pobliżu naszego globu.

Wedle NASA planeta X czyli Nibiru po raz pierwszy od długiego czasu minęła się z Ziemią w roku 1987 a później w 2003 i 2005 roku, kiedy przybliżyła się do Ziemi. Podobno w roku 2012 ta planeta ma być niebywale blisko Ziemi co może spowodować zakłócenia na naszym globie.


W ciągu minionych latach powstało mnogo spekulacji na temat planety X. Wedle wielu kiedy ta planeta znajduje się blisko Ziemi następują loty nieznanych kosmitów. Jedną z nich to Anunnaki. Co fascynujące z informacji które pojawiają się w internecie Anunnaki funkcjonują kompletnie tak jak {homosapiens|ludzie. Byłby to fakt na to iż należymy do najbardziej rozwiniętych organizmów żywych we czasoprzestrzeni.


Niestety astronautyka nie mówi o istnienia dziesiątej planety w naszym układzie słonecznym jak powiadają teksty ze starożytności, jednak mnogo wierzeń w planetę o nietypowej orbicie spowodowała że planeta X stała się materiałem dla archiwum X dlatego nie do wyjaśnienia. Ciężko nam uwierzyć w egzystowanie tak masowej planety w pobliżu naszej Ziemi, jaka staje się dla ludzi niezauważalna.Powiązane słowa: