Wskocz kardigan i bądź jesienią na topie

Jeśli należałoby ci podać najbardziej praktyczną rzecz w swojej szafie, to pewnie natychmiast wytypowałaś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Zdołasz wciągnąć go do sukienki, inspirująco uatrakcyjni małą czarną, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a na dodatek perfekcyjnie pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach są koniecznością. Wyśmienicie sprawdzają się zdecydowanie te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie napomina, iż zarazem mogą być w rzeczy samej totalnie modne.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – takowe kardigany ostatnio przeważają w sklepach. A tak czy owak wychodzi na jaw, iż w ofercie coraz częściej spostrzega bardziej odważne ubrania. Kardigan nie musi mieć już związku z wyglądem pensjonarki, wręcz odwrotnie. Dasz radę poczuć się w nim naprawdę kobieco, szczególnie, iż na rynek wkraczają takie w naprawdę odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj lepiej będzie jednakże zachować ostrożność. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobnej figury przedstawicielki płci pięknej mogą zdecydować się na szerokie fasony, wielkie sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które zdają się być grube, ciepłe oraz puchate. Kobiety o większych kształtach piękniej będą wyglądać w przedłużanych modelach, lecz urozmaiconych na przykład niebanalnym rękawem czy wzorem. Dobrze wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan w takim wydaniu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które zdołasz posiadać w szafie. I nadal jest totalnie na szczycie hitów mody. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które sprawią, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: