Wskocz kardigan i bądź jesienią na topie

Jeśli wypadałoby ci podać najbardziej praktyczną rzecz w swej szafie, to pewnie natychmiast wytypowałaś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Będziesz mogła założyć go do sukienki, inspirująco uatrakcyjni małą czarną, w eleganckiej stylizacji zastąpi żakiet, a ponadto idealnie dopasowuje się do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być koniecznością. Wyśmienicie sprawdzają się bezdyskusyjnie te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie napomina, iż przy okazji mogą być po prostu na topie.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i szczególnie gładka faktura – takowe kardigany ostatnio zaczynają dominować w sklepach. A jednak wychodzi na jaw, że w wśród ofert coraz częściej spostrzega bardziej odważne części garderoby. Kardigan nie musi mieć już związku z prezencją pensjonarki, wręcz odwrotnie. Dasz radę poczuć się w nim mega uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, iż na rynek wchodzą takie w niebywale odważnych, głębokich kolorach i niebanalnych wzorach.

Tutaj należy jednakże zachować ostrożność. Nie każdy kardigan nadaje się do każdej sylwetki. Drobne damy mogą skusić się na szerokie fasony, ogromne sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o większych kształtach lepiej będą prezentować się w przedłużanych opcjach, lecz urozmaiconych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Dobrze sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które zdołasz zamieścić w szafie. I wciąż jest totalnie na szczycie hitów mody. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądała na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: