Wskocz kardigan i bądź jesienią na topie

Jeśli przyszłoby ci podać najbardziej praktyczną część garderoby w swej szafie, to zapewne natychmiast wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Zdołasz założyć go do sukienki, intrygująco uatrakcyjni klasyk jakim jest mała czarna, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego perfekcyjnie dopasowuje się do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach są czymś koniecznym. Wyśmienicie wypadają bezapelacyjnie te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie napomina, iż przy okazji będą mogły po prostu na topie.

W ciemnych odcieniach, proste stylizacje i szczególnie gładka faktura – takie kardigany w ostatnimi czasy zaczynają dominować w sklepach. A jednak prawdą jest, iż w wśród ofert coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne części garderoby. Kardigan nie musi mieć już nic wspólnego z lookiem pensjonarki, wręcz przeciwnie. Możesz poczuć się w nim mega uwodzicielsko jako kobieta, zwłaszcza, że na rynek wkraczają takie w niebywale odważnych, głębokich kolorach i wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednakże być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobne przedstawicielki płci pięknej mogą zdecydować się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które bywają grube, ciepłe i puchate. Kobiety o większych kształtach świetniej będą prezentować się w przedłużanych modelach, lecz uatrakcyjnionych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które możesz mieć w szafie. I nadal jest szalenie modny. Wypróbuj także kardigany o przedłużanym przodzie, które sprawią, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na smuklejszą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: