Zachowaj klasę jesienią i wskocz w kardigan

Jeśli przyszłoby ci podać najbardziej przydatną rzecz w swojej szafie, to z pewnością natychmiast wskazałabyś kardigan. Współgra ze wszystkim. Wolno ci wciągnąć go do sukienki, intrygująco wzbogaci klasyk jakim jest mała czarna, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a ponadto bardzo dobrze pasuje do jeansów. kardigany w naszych szafach są czymś koniecznym. Wyśmienicie wypadają oczywiście te najbardziej uniwersalne, lecz nikt nie powiedział, iż zarazem mogą być w rzeczy samej na topie.

Ciemne kolory, proste stylizacje i przede wszystkim gładka faktura – takowe kardigany ostatnio zaczynają dominować w sklepach. A jednakże okazuje się, iż w wśród ofert coraz z większą częstotliwością pojawiają się bardziej odważne części garderoby. Kardigan nie musi mieć już związku z lookiem pensjonarki, wręcz przeciwnie. Możesz poczuć się w nim niezwykle kobieco, szczególnie, iż na rynek wchodzą takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj należy jednakże zachować ostrożność. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobne damy mogą skusić się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które zdają się być grube, ciepłe i puchate. Kobiety o znacznych kształtach piękniej będą prezentować się w przedłużanych modelach, lecz urozmaiconych na przykład niebanalnym rękawem czy wzorem. Dobrze sprawdzają się takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z rzeczy pełnych elegancji rzeczy, które możesz posiadać w szafie. I wciąż jest niewiarygodnie modny. Wypróbuj też kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę pożądane byłoby spróbować!Powiązane słowa: