Zachowaj klasę jesienią i wskocz w kardigan

Jeśli przyszłoby ci wskazać najbardziej praktyczną część garderoby w swojej szafie, to pewnie odruchowo niemal wybrałabyś kardigan. Przypasuje się do wielu stylizacji. Możesz założyć go do sukienki, inspirująco uzupełni klasyk jakim jest mała czarna, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a prócz tego perfekcyjnie dopasowuje się do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach bywają koniecznością. Najświetniej sprawdzają się oczywiście te najbardziej uniwersalne, ale nikt nie napomina, że zarazem będą mogły w rzeczy samej na topie.

Ciemne kolory, proste stylizacje i szczególnie gładka faktura – takie kardigany ostatnio dominują w sklepach. A jednakże wychodzi na jaw, że w wśród ofert coraz z większą częstotliwością da się dostrzec bardziej odważne części garderoby. Kardigan nie musi mieć już związku z prezencją pensjonarki, wręcz przeciwnie. Dasz radę poczuć się w nim niezwykle uwodzicielsko jako kobieta, szczególnie, że na rynek pojawiają się takie w naprawdę odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednak być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobne panie mogą skusić się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę oraz wełnę „z włoskami”, na swetry, które zdają się być grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o większych kształtach piękniej będą prezentować się w przedłużanych fasonach, ale uatrakcyjnionych na przykład ciekawym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które zdołasz mieć w szafie. I wciąż jest totalnie na szczycie hitów mody. Wypróbuj także kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, iż twoja sylwetka będzie wyglądać na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: