Zaskocz nowym szykiem mody - noś kardigan!

Jeśli miałoby się ci pokazać najbardziej przydatną część garderoby w swojej szafie, to zapewne odruchowo niemal wybrałabyś kardigan. Pasuje do wszystkiego. Możesz wciągnąć go do sukienki, ciekawie wzbogaci klasyk jakim jest mała czarna, w pełnej elegancji stylizacji zastąpi żakiet, a ponadto bardzo dobrze pasuje do wykonanych jeansu spodni. kardigany w naszych szafach zdają się być koniecznością. Najświetniej wypadają bezdyskusyjnie te najbardziej uniwersalne, jednakże nikt nie mówi, iż zarazem mogą być po prostu supermodne.

Ciemne kolory, proste stylizacje i zwłaszcza gładka faktura – tego typu kardigany w ostatnimi czasy przeważają w sklepach. A tak czy siak prawdą jest, że w wśród ofert coraz z większą częstotliwością da się dostrzec bardziej odważne ciuszki. Kardigan nie musi mieć już związku z wyglądem pensjonarki, wręcz odwrotnie. Możesz poczuć się w nim mega uwodzicielsko jako kobieta, szczególnie, iż na rynek pojawiają się takie w totalnie odważnych, głębokich kolorach oraz wyjątkowych wzorach.

Tutaj trzeba jednakże być ostrożnym. Nie każdy kardigan dopasuje się do każdej sylwetki. Drobne damy mogą zdecydować się na szerokie fasony, duże sploty, wyraźną fakturę i wełnę „z włoskami”, na swetry, które są grube, ciepłe oraz puchate.

Panie o znacznych kształtach lepiej będą prezentować się w przedłużanych fasonach, ale ubogaconych choćby niebanalnym rękawem czy wzorem. Genialnie wypadają takie z wykładanym kołnierzem. Kardigan tego typu to jedna z najbardziej eleganckich rzeczy, które masz możliwość posiadać w szafie. I wciąż jest szalenie na szczycie hitów mody. Wypróbuj również kardigany o przedłużanym przodzie, które doprowadzą do tego, że twoja sylwetka będzie wyglądała na bardziej smukłą i lepiej zarysowaną - naprawdę warto spróbować!Powiązane słowa: